Vyhledávání

Navigace

Uživatelské menu

Nejnovější komentáře

 • Dračí právo - Kapitola 2
  └ Eillen  •  8.6.2019 12:40
 • Dračí právo - Kapitola 2
  └ Lomeril  •  7.6.2019 21:00
 • Dračí právo - Kapitola 1
  └ Eillen  •  5.6.2019 18:04
 • Dračí právo - Kapitola 1
  └ Lomeril  •  5.6.2019 16:13
 • Povinnost
  └ Jackie-Decker  •  5.8.2018 7:32
 • Nově ve foru

   Anketa

   Těšíte se na vlastní placenou doménu a novou tvář Aldormy?
   Počet hlasů: 5

   Shoutbox

   Vzkazník:
   Jméno
   Text
   TIHkldCqIY
   qUl9di <a href="http://eepyhzblvtad.com/">eepyhzblvtad</a>, [url=http://lmmbqovhejvj.com/]lmmbqovhejvj[/url], [link=http://lvlwopylxobe.com/]lvlwopylxobe[/link], http://lgvhnkylcvld.com/
   OkFhJfdCLWamdVslp
   icon Tada holky, vy jedete ;)
   icon V reáliích jsem hodila nové verze Kalendáře a Timeline - kdyby něco, tak holky křičte a upravím to
   icon Je to paráda :D
   icon Děkuji :-) Je to až zázrak, co z toho vylezlo. Nemyslíš? :D
   icon Panejo, to už má Dračí srdce 60 kapitol? To je úžasné, Eillen! :D Gratuluji :D
   icon Mě osobně súíš děsé že se sem registrují cizí lidé _D
   icon Tak třeba příště :), A koukala jsem u tvého drabble, že se Neviathiel zaregistrovala a hodila ti komentík :-) Gratuluji, jsi první komu komentuje někdo, kdo nepíše Aldormu :-)
   icon Hm... Tak nejsem dělá si to co chce :D
   icon Paráda! Zdá se, že vám přijde upozornění na email, i když někdo okomentuje váš článek, to je super!!! Nejsem já skvělá? 5
   icon Lomeril, neměla bys na vydání něco, čím bys zaseklé Eillence dodala inspiraci? Protože jinak s novou kapitolou asi nehnu...
   icon My chceme další díl Země bez draků! My chceme další díl Země bez draků! My chceme další díl Země bez draků! A už končím. :-)
   icon Jestkli ho někde mášč bude to skvělé :) Já ho nenašla... :(
   icon Bych sem taky mohla vložit ten druhý kvíz, který jsem kdysi vytvářela. Ještě ho někde mám.
   icon Tak není úplně jednoduchý no :D Ale smysl má jen pro lidi, kteří ví něco o historii toho jak Aldorma vznikala...
   icon Hustej kvíz :-D a já snad ani nechci vědět kolik bodů bych získala :-)
   icon Lomeril, když si rozklikneš všechny kapitoly Cesty zpátky, tak u předchozích je avatar vložený. Můžeš si ho znovu stáhnout.
   icon Jackie, nemáš prosím někde avatar k Cestě zpátky? Za ta léta se mi někde ztratil...

   Odkaž sem

   Příspěvky uživatele


   < návrat zpět

   Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21   další » ... 22

   Přečteno, strašně se mi líbí ta poslední část, kde rudá dračice nese Rubie jako kočka kotě :D Kapitola sice kratší, ale povedená.

   Je to parádní! Moc jsem si užívala čtení a těším se na další kapitoly. Známá scéna i přesto má náboj, Lenky reakce jsou perfektně pochopitelné. Vadila mi tam v celém jen jediná věta:
   Mohla jen zděšeně pozorovat zvláštní horu, ke které se blížila, jejíž vrchol byl rovný a která měla tvar pravidelného sedmiúhelníku. - na téhle větě mi něco nesedí, nevím přesně co. Možná spojení rovný vrchol? Možná hora ve tvaru sedmiúhelníku? (není jasné, že se tím myslí ta plocha na vrcholu hory)

   Já si furt myslím, že Rylan, který pak zdědil Antares, byl docela hodný 1 Ale Sofii s Robinem museli pořád někde lovit 3

   Nevím proč, ale to "Neumíral sám" působí, jako by to Ryko říkal s obrovským sebezapřením. Jinak je drabble krásně smutné, ale zároveň laskavé, a myslím, že Viola se stane pro Ryka s Irenou náhradní matkou.

   Děkuji za přání, moc potěšilo 1

   Vévoda z Kentonu je úžasná postava, která se u mě stala, jak je zvykem, omylem. Ale musím říct, že jsem ho soukromě obrečela.
   Nevím, jestli by Ryko někdy dokázal Marysu milovat jako ženskou. Podle mě ji bere spíš jako Camillu, jako sestru nebo kamarádku, ale ne jako potencionální partnerku. A ano, Marysa má strach. Není blbá a ví, jaká je šance, že to všichni přežijí ve zdraví.

   Jop, takové scény mi jdou. Ale napsat něco normálního, to ne 1

   Tak Samuelův hrob bude prostě na Maurentu. Budou vědět, kde to je, myslím, že po válce ho i upraví, aby vypadal pořádně.
   A chudák Simeon ještě dostane pořádné kapky. Ale myslím, že přesně tohle z něj pak udělá dobrého krále
   A jsem ráda, že pravá tragédie Marysy je z toho poznat. Další setkání bude docela sranda napsat, ale těším se na to.

   Ok, děkuji za připomínku, zaprotokoluji a opravím 1 Jsem si říkala, jestli je to reálné, tak jsem ráda, že ses ozvala.
   Jsem ráda, že se líbilo 1

   Tak odpověď. Ze Simiho se stává hustá postava, skoro by mě lákalo napsat si něco, až bude starší. A ano, Ryko je radši, že má kluk páteř než aby tiše přikyvoval všemu, co řeknou. Chápou ho oba, což neznamená, že by mu nejradši nedali pár facek.
   A k Maryse - tvůj dojem co se týče jejího vztahu k Rykovi je správný. A budeš mě nenávidět.

   Ano, máš pravdu, povídku jsem napsala jenom ze setrvačnosti, protože o všech dílech na internetu tak nějak z tradice přemýšlím jako o povídkách. Proroctví je beze sporu román.

   Milá Jackie, bez Eillen by Aldorma sice nevznikla, ale bez tebe by nevstala z popela. Takže Ti moc děkuji za nepřeberné množství inspirace, díky kterému jsem dopsala například Zlato a stříbro, a hlavně za to, že jsi v Aldormu nikdy nepřestala věřit. A díky za to, že jsi mě dokopala opravit Cestu zpátky. A za pomoc se všemi zádrhely v povídkách a za to, žes na nich nenechala nit suchou - bez toho bych se nezamyslela nad chybami a nemohla bych se zlepšit. Díky a moc gratuluji, jsem ráda, že se Proroctví dočkalo té cti být první vydanou Aldormskou povídkou.

   Tak sem nedávat celý monolog (to by tady asi rušilo, to máš pravdu), jen naznačit? Klidně to nechat takhle, jen do toho nechat víc prosáknout Evin pohled ("sakra zlatý drak spáchal sebevraždu - cože?")? Dobře, asi plácám nesmysly 1
   Z pozice čtenáře, který neví, co se tam za tu dobu dělo, jsem se těšila, že se to konečně dozvím, a dozvěděla jsem se minumum. Ale tak si počkám a snad se to dozvím příště. Ono kdyby to byla normálně knížka, tak si toho možná ani nevšimnu, protože bych nemusela čekat a hltala dál.

   Pobavilo toho víc. 1 A jo, tohle chápu, když je na tom někdo ještě hůř, člověk často dokáže něco, o čem by si nemyslel, že dokáže...

   Jo, to dává smysl, aby se to odvíjelo od draka, proto to opravím, až budu někdy CZ přepisovat 1
   A právě že tu nikdo není robot, to je na tom to skvělé 1


   Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21   další » ... 22