Vyhledávání

Navigace

Uživatelské menu

Nejnovější komentáře

 • Dračí právo - Kapitola 2
  └ Eillen  •  8.6.2019 12:40
 • Dračí právo - Kapitola 2
  └ Lomeril  •  7.6.2019 21:00
 • Dračí právo - Kapitola 1
  └ Eillen  •  5.6.2019 18:04
 • Dračí právo - Kapitola 1
  └ Lomeril  •  5.6.2019 16:13
 • Povinnost
  └ Jackie-Decker  •  5.8.2018 7:32
 • Nově ve foru

   Anketa

   Těšíte se na vlastní placenou doménu a novou tvář Aldormy?
   Počet hlasů: 5

   Shoutbox

   Vzkazník:
   Jméno
   Text
   TIHkldCqIY
   qUl9di <a href="http://eepyhzblvtad.com/">eepyhzblvtad</a>, [url=http://lmmbqovhejvj.com/]lmmbqovhejvj[/url], [link=http://lvlwopylxobe.com/]lvlwopylxobe[/link], http://lgvhnkylcvld.com/
   OkFhJfdCLWamdVslp
   icon Tada holky, vy jedete ;)
   icon V reáliích jsem hodila nové verze Kalendáře a Timeline - kdyby něco, tak holky křičte a upravím to
   icon Je to paráda :D
   icon Děkuji :-) Je to až zázrak, co z toho vylezlo. Nemyslíš? :D
   icon Panejo, to už má Dračí srdce 60 kapitol? To je úžasné, Eillen! :D Gratuluji :D
   icon Mě osobně súíš děsé že se sem registrují cizí lidé _D
   icon Tak třeba příště :), A koukala jsem u tvého drabble, že se Neviathiel zaregistrovala a hodila ti komentík :-) Gratuluji, jsi první komu komentuje někdo, kdo nepíše Aldormu :-)
   icon Hm... Tak nejsem dělá si to co chce :D
   icon Paráda! Zdá se, že vám přijde upozornění na email, i když někdo okomentuje váš článek, to je super!!! Nejsem já skvělá? 5
   icon Lomeril, neměla bys na vydání něco, čím bys zaseklé Eillence dodala inspiraci? Protože jinak s novou kapitolou asi nehnu...
   icon My chceme další díl Země bez draků! My chceme další díl Země bez draků! My chceme další díl Země bez draků! A už končím. :-)
   icon Jestkli ho někde mášč bude to skvělé :) Já ho nenašla... :(
   icon Bych sem taky mohla vložit ten druhý kvíz, který jsem kdysi vytvářela. Ještě ho někde mám.
   icon Tak není úplně jednoduchý no :D Ale smysl má jen pro lidi, kteří ví něco o historii toho jak Aldorma vznikala...
   icon Hustej kvíz :-D a já snad ani nechci vědět kolik bodů bych získala :-)
   icon Lomeril, když si rozklikneš všechny kapitoly Cesty zpátky, tak u předchozích je avatar vložený. Můžeš si ho znovu stáhnout.
   icon Jackie, nemáš prosím někde avatar k Cestě zpátky? Za ta léta se mi někde ztratil...

   Odkaž sem

   Kategorie: Playlists

   Playlist - Dračí srdce

   Ač sama nepíšu u písniček s texty, ale spíše relaxační hudby, našlo se dost písní, které pro mě vystihují určité situace z příběhu. Pokusila jsem se je seřadit chronologicky podle děje.

    
   Jiří Schelinger - hudba radost dává   -   Je mi jasné, že budete kroutit hlavou a říkat si, co dělá bigbeat ve výběru. Ale kdyby uměla Lenka hrát a zpívat, tak by si tohle určitě střihla při oslavách nalezení Wildaranu.
    
   Znouzecnost - Zlatý hřebík noci   -   další možná pro vás překvapivý výběr, ale tohle je píseň, na kterou si Lenka vzpomene ve chvíli, kdy je ohlášen její příchod uvaděčem a ona vstupuje na bál pořádaný Lautusem. 
    
   Sara Bareilles - Breathe Again   -   Píseň mi sedí na první dny poté, co Lenka zjistí, že Creagan opustil Wildaran. Text to možná nevystihuje dokonale. Ale slova "It hurts to be here. I only wanted love from you. It hurts to be here. What am I gonna do?" vystihují přesně Lenky bolest a strach. 
    
   Richard Marx - Right here waiting for you   -   Ačkoliv jde o romantickou písničku, při poslechu si vždy představím Triveta, který se objeví vždy, když ho Lenka potřebuje. Protože od toho přeci přátelé jsou. A pokud se na to chci dívat jako na romantickou píseň, tak v ní stejně vidím Triveta a jeho skryté city k Margaritě. 
    
   Take That - Patience  -  Lenka utíká po pohřbu z Wildaranu zpět do Talronu, kde potkává Creagana. Poté, co si vše v klidu vyříkají, se snaží dát jejich vztah dopořádku. Jenže Lenka je zlomená a potřebuje čas, aby se dala dohromady a doufá, že s ní Creagan bude mít dost trpělivosti.
    
   Christina Aguilera - Fighter  -  poté co je Lenka nalezena ve vesnici a odvezena zpět do Dramonského sídla, rozhodne se přestat chovat jako dítě a vrhne se do politiky, kde všechny překvapí svými ostrými lokty. Rozjede hru buď/nebo a vše vsadí na jednu jedinou kartu.
    
   LORDE - Everybody wants to rule the world   -   písnička ve mě navozuje klid před bouří. Aneb chvíle po úmrtí Lautuse, kdy šlechta začíná plánovat, jak z dané situace vytěžit co nejvíc.
    
   Gotye - Somebody That I Used To Know  -  Lenka je překvapená ze změny chování Creagana a přijde jí, že toho muže už vůbec nezná. Zabíjí v sobě zbytky lásky a nadále je pro ni jen následník rodu Clemens se kterým ji nic nepojí - nutno podotknout neúspěšně
    
   Nazareth - Love Hurts  -  jelikož již bylo řečeno, že se Lenka snaží na Creagana zapomenout, nedaří se jí a ubližuje si tím, že si neustále říká, jak mohli mít jiný život, kdyby...
    
   The Waterboys - Man is in love   -   Píseň popisující Samuela Antarese, když si uvědomil, že mu na Lence záleží víc než by mělo. Nejde však o lásku, ale pouze přátelství.
    
   Florence and the Machine - Shake it out   -   Lenka se rozhodne důvěřovat dalšímu muži. Samuel Antares si v dané chvíli vyslouží označení přítel. 
    
   Brian Adams, Rod Stewart, Sting - All for love   -   Tři zpěváci jako by symbolizovali tři nejdůležitěší muže v Lenčině životě v Aldormě. Creagana - její lásku, Triveta - jejího nejlepšího kamaráda, Samuela - nečekaného přítele, kterého našla v posledních dnech. A všichni tři by byli ochotni pro ni udělat, cokoliv - nebo si to alespoň Lenka myslí. 
    
   Jaromír Nohavice - Z minula do budoucna   -   Myslím, že není třeba vysvětlovat. Píseň, která se hodí, dle mého názoru, na jakékoliv období Aldormy, o kterém bylo zatím psáno. Navíc je to píseň, která mi hrála do uší ve chvíli, kdy jsem si všimla mailu od Jackie, kde se ptala, zda máme zájem o obnovení Aldormy.
    
    
    

   Prozatím je to vše. Bohužel je mnoho písní, na které si nedokáži vzpomenout, protože je většinou slyším v práci ve sluchátkách a často nebývá čas, abych se podívala, co to zrovna hraje. 

   Vydáno: 8.10.2016 8:14 | 
   Přečteno: 294x | 
   Autor: Eillen
    | Hodnocení:

   Komentáře rss

   Přidat komentář >

   Nebyly přidány žádné komentáře.