Vyhledávání

Navigace

Uživatelské menu

Nejnovější komentáře

 • Dračí právo - Kapitola 2
  └ Eillen  •  8.6.2019 12:40
 • Dračí právo - Kapitola 2
  └ Lomeril  •  7.6.2019 21:00
 • Dračí právo - Kapitola 1
  └ Eillen  •  5.6.2019 18:04
 • Dračí právo - Kapitola 1
  └ Lomeril  •  5.6.2019 16:13
 • Povinnost
  └ Jackie-Decker  •  5.8.2018 7:32
 • Nově ve foru

   Anketa

   Těšíte se na vlastní placenou doménu a novou tvář Aldormy?
   Počet hlasů: 5

   Shoutbox

   Vzkazník:
   Jméno
   Text
   TIHkldCqIY
   qUl9di <a href="http://eepyhzblvtad.com/">eepyhzblvtad</a>, [url=http://lmmbqovhejvj.com/]lmmbqovhejvj[/url], [link=http://lvlwopylxobe.com/]lvlwopylxobe[/link], http://lgvhnkylcvld.com/
   OkFhJfdCLWamdVslp
   icon Tada holky, vy jedete ;)
   icon V reáliích jsem hodila nové verze Kalendáře a Timeline - kdyby něco, tak holky křičte a upravím to
   icon Je to paráda :D
   icon Děkuji :-) Je to až zázrak, co z toho vylezlo. Nemyslíš? :D
   icon Panejo, to už má Dračí srdce 60 kapitol? To je úžasné, Eillen! :D Gratuluji :D
   icon Mě osobně súíš děsé že se sem registrují cizí lidé _D
   icon Tak třeba příště :), A koukala jsem u tvého drabble, že se Neviathiel zaregistrovala a hodila ti komentík :-) Gratuluji, jsi první komu komentuje někdo, kdo nepíše Aldormu :-)
   icon Hm... Tak nejsem dělá si to co chce :D
   icon Paráda! Zdá se, že vám přijde upozornění na email, i když někdo okomentuje váš článek, to je super!!! Nejsem já skvělá? 5
   icon Lomeril, neměla bys na vydání něco, čím bys zaseklé Eillence dodala inspiraci? Protože jinak s novou kapitolou asi nehnu...
   icon My chceme další díl Země bez draků! My chceme další díl Země bez draků! My chceme další díl Země bez draků! A už končím. :-)
   icon Jestkli ho někde mášč bude to skvělé :) Já ho nenašla... :(
   icon Bych sem taky mohla vložit ten druhý kvíz, který jsem kdysi vytvářela. Ještě ho někde mám.
   icon Tak není úplně jednoduchý no :D Ale smysl má jen pro lidi, kteří ví něco o historii toho jak Aldorma vznikala...
   icon Hustej kvíz :-D a já snad ani nechci vědět kolik bodů bych získala :-)
   icon Lomeril, když si rozklikneš všechny kapitoly Cesty zpátky, tak u předchozích je avatar vložený. Můžeš si ho znovu stáhnout.
   icon Jackie, nemáš prosím někde avatar k Cestě zpátky? Za ta léta se mi někde ztratil...

   Odkaž sem

   Kategorie: Playlists

   Playlist od Bilkis

   Předně bych chtěla říct, že můj playlist se netýká vyloženě jen Aldormy. Nemám písničky, které mi připomínají nějakou scénu, kterou mám v hlavě, nebo kterou někdo napsal. Prostě miluju hudbu a je jedno, co zrovna píšu, když tohle poslouchám. Naplňuje mě to, pomáhá mi to a inspiruje. Nejen u psaní Dávného odkazu. U psaní čehokoliv, u promýšlení, u bezmyšlenkovitého stavu, kdy se vznáším v kdoví jakých sférách…

   Na prvním místě je písnička, která má svoje místo v mé hlavě a v mém srdci poměrně krátce. O to víc se tam zaryla. Pink Floyd – Wish you were here. A úžasný emotivní klip:

   A další song od stejné kapely. Hrozně silný, se skvělým klipem, výborným sborem a melodií, kterou snad musí znát každý…

   Rufus Wainwright a píseň Leonarda Cohena – Hallelujah. V téhle úpravě se mi líbí nejvíc, i když ji můžete najít i ve více verzích.

   A verze s kytarou od Jeffa Buckleye (bohužel se nedá vložit): http://www.youtube.com/watch?v=HKnxmkOAj88 Skvělá verze je i tahle (bohužel je zrušeno vkládání): http://www.youtube.com/watch?v=T2NEU6Xf7lM Trochu němčiny s mými milovanými Rammstein. Kdekdo se mi diví, jak u nich můžu psát, ale u Wo bist du?, s její úžasnou melodií a hezkým textem se emoce jenom valí. Mám ji moc ráda.

   Jarek Nohavica – Zítra ráno v pět. Tahle písnička je pro mě srdcovou záležitostí. Hlavně kvůli melodii. Ale i text stojí za to. Vždycky mě hrozně rozněžní. :D

   Jana Kirschner a píseň z alba pánů Hapky a Horáčka Vidoucí ale neviděná. Tahle mi opravdu pasuje k Aldormě, takhle si představuji sama sebe v Dávném odkazu. Vidoucí ale neviděná. Vidím, slyším, ale nechci být viděna a slyšena. Ačkoliv nakonec budu viděna alespoň jedním člověkem.

   Vašek Neckář – Kdo vchází do Tvých snů, má lásko? Ani nevím, proč tuhle písničku miluju, snad kvůli textu. Protože je o tom, že se někdo nikdy nevzdává, alespoň pro mě.

   Angels, písnička od Within Temptation. Tahle skupina mi hodně dala. A tahle písnička je úžasná. Bohužel se nedá vložit, takže aspoň odkaz: http://www.youtube.com/watch?v=VK9qfVQ4Z04 Tohle našla Eillen, prý ji to připomíná Alenu a Kerema, řekla bych, že je to pravda. Skvělé video.

   A jedna ruská lidovka v metalovém provedení. Pagan metalová kapela Arkona a Oi To Ne Vecher. Nerozumím rusky na takové úrovni, abych to přeložila, ale poslouchá se mi to hodně dobře.

   A opět němčina. Nena Hagen a 99 Luftbalons. Tenhle song je zvláštní a možná proto ho mám tolik ráda. Dá se u něj vybláznit a dá se u něj i přemýšlet.

   Myslím, že to je prozatím všechno, snad jsem vás neznudila svým výběrem, který má sice s Aldormou jako takovou málo společného, ale se mnou toho má co dočinění hodně. Možná čase ještě něco přibude, protože neustále objevuji… :)

   První přidávka: Arakain, Lucie Bílá a song Zimní královna - tohle podle mě hodně vystihuje trojúhelník Orena - Sidus - Valerie, tedy hlavně Oreniny city, řekla bych. Především refrén, ačkoliv Valerie rozhodně není Zimní královnou... :D


   Vydáno: 26.8.2016 6:10 | 
   Přečteno: 314x | 
   Autor: Bilkis
    | Hodnocení:

   Komentáře rss

   Přidat komentář >

   Nebyly přidány žádné komentáře.